Dla prasy

Około 40 psów rasy Golden Retriever wraz z opiekunami i wolontariuszami będzie kwestować ponownie podczas 24. Finału WOŚP w Poznaniu fot. Tomasz Magdziak Około 40 psów rasy Golden Retriever wraz z opiekunami i wolontariuszami będzie kwestować ponownie podczas 24. Finału WOŚP w Poznaniu

JUŻ PO RAZ SIÓDMY W POZNANIU PSY RASY GOLDEN RETRIEVER BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ 24. FINAŁU WOŚP!

W niedzielę, 10. stycznia 2016 roku, na ulice Poznania wyjdą wyczekiwani wolontariusze - niemal 40 psów popularnej rasy Golden Retriever! W towarzystwie swoich opiekunów będą wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Akcja na rzecz WOŚP jest ogólnopolska, Goldeny kwestują od 15. Finału w kilkunastu miastach w całej Polsce. W Poznaniu nasze psy otworzą ludzkie serca już po raz siódmy. Rasa Golden Retriever z uwagi na przyjazne usposobienie oraz doskonały kontakt z dziećmi, cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Zaczynamy kwestować od rana przy Zamku. O godzinie 12.00 pojawimy się na Starym Rynku przy Ratuszu, gdzie odbędzie się prezentacja części naszych psów oraz aktywny pokaz posłuszeństwa. W tym roku wzbogacimy go o dodatkowy pokaz obedience. Następnie kwestować będziemy na Św. Marcinie pod Zamkiem, a także w Galerii Handlowej King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej.

O wielkiej popularności psich wolontariuszy przekonujemy się co roku, przede wszystkim obserwując reakcje najmłodszych, którym spotkanie z radosnymi czworonogami sprawia ogromną radość. Każdy może pogłaskać psiaki, przytulić je, dać smakołyka czy zrobić sobie zdjęcia. Również pod względem zebranej kwoty ubiegły rok był rekordowy.

Zebrane przez naszą grupę Golden Retriever WOŚP kwoty wyglądają następująco na przestrzeni lat: 6 744,96 (2010 rok), 9 619,99 (2011 rok), 14 979,15 (2012 rok), 21 000,00 (2013 rok), 29 637,85 (2014 rok) oraz 30 000 zł w ubiegłorocznym finale.

Łącznie w dotychczasowych sześciu Finałach WOŚP, zebraliśmy z Goldenami w Poznaniu ponad 110 tysięcy zł!

Każdorazowo udział golenów w WOŚP poprzedzają kilkutygodniowe przygotowania - wspólne spacery i ćwiczenia przygotowujące zarówno psy jak i nas do kwesty już w październiku.

Liczymy na Państwa zainteresowanie naszą akcją w ramach 24. Finału WOŚP.

Więcej informacji chętnie udzielę mailowo lub telefonicznie:
Szymon Kapela - 606 380 474 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zachęcam do odwiedzin profilu na Facebooku: www.facebook.pl/GoldenWOSP.

Galeria zdjęć z Finału WOŚP do wykorzystania w mediach:

Szanujemy prawo autorskie, dlatego przy publikacji zdjęć prosimy o podanie ich autora.
Miło nam będzie, jak znajdzie się też link do naszej strony www.

Polecamy wybrane linki
musisz tam zajrzeć koniecznie!

 

Jeżeli macie Golden Retrievera i mieszkacie w Poznaniu
lub jego najbliższych okolicach i chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!
Spotykamy się na poznańskiej Cytadeli w weekendy o godzinie 14.

W pozostałe dni tygodnia o godzinie 19.45.
Dokładne miejsce to polana obok rzeźby Nierozpoznani, Magdaleny Abakanowicz.

 

Warto pomagać z Goldenem nie tylko podczas WOŚP!
Ale nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się o tym sami :)


Powered by JS Network Solutions