25. Finał WOŚP z Goldenami! Gramy w Poznaniu!

  • Czytany: 863 razy

Podczas jubileuszowego, 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu ponownie zagrają psy rasy Golden Retriever! :) Od Października spotykamy się na poznańskiej Cytadeli, a wszystko po to, by za niespełna miesiąc nasza grupa psiaków była perfekcyjnie przygotowana do wyczerpującej kwesty :) Choć dla Golden Retrieverów nie straszny jest mróz, śnieg czy deszczowa aura, to jednak tysiące ludzi i mnóstwo dzieci nie jest codziennością. Dlatego wspólnie się spotykamy i przyzwyczajamy psiaki na wszystkie sytuacje, z jakimi się zmierzą za kilkadziesiąt dni na ulicach Poznania. Oczywiście Goldenów mamy na tyle dużo, że będą odpoczywały i kwestowały rotacyjnie. Ich zdrowie i komfort jest dla nas zawsze najważniejszy :)

Czytaj dalej...

24. Finał WOŚP z Goldenami! Gramy w Poznaniu!

  • Czytany: 1213 razy

Golden Retrievery kwestują już podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! :) Od Października spotykaliśmy się na poznańskiej Cytadeli. Wszystko po to, by dzisiaj nasza grupa psiaków była perfekcyjnie przygotowana do wyczerpującej kwesty :) Choć dla Golden Retrieverów nie straszny mróz, śnieg czy deszczowa aura, to jednak tysiące ludzi i mnóstwo dzieci to dla nich nie jest codzienność. Dlatego były nasze spotkania i przyzwyczajanie psiaków na wszystkie sytuacje, z jakimi się zmierzą za kilka dni na ulicach Poznania. Oczywiście psiaków mamy na tyle dużo, że będą odpoczywały i zmieniały się rotacyjnie. Ich zdrowie i komfort jest dla nas najważniejszy :)

Czytaj dalej...

Dziękujemy Poznań! Szósta kwesta, szósty rekord naszych golden retrieverów!!!

  • Czytany: 1348 razy

Podczas tegorocznego, 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu, grupa niespełna 40 psiaków z opiekunami zebrała do samych puszek rekordową kwotę, aż 28 725,00 zł! Wciąż trwają jeszcze licytacje i liczymy, że kwota łączna będzie sporo wyższa :)

Podczas sześciu finałów łącznie zebraliśmy już ponad 110 tysięcy złotych!!!

Jesteśmy przekonani, że nasze psy zapracowały na ten wynik, kwestując niemal cały dzień na ulicach Poznania (przy CK Zamek, na Starym Rynku) oraz w Centrum Handlowym King Cross Marcelin.

Jednak nasza obecność byłaby niczym, gdybyście tak licznie nas nie odwiedzali! Pogoda w tym roku w Poznaniu była fatalna. Bardzo mocno wiało, przelotnie padało. Dodatkowo po raz pierwszy przy CK Zamek działo się niewiele - nie było plenerowej sceny, która zazwyczaj przyciągała tłumy mieszkańców. To jednak nic! Poznaniacy uwielbiają nasze psiaki! I przyszli właśnie dla nich! :)

Czytaj dalej...

Golden Retrievery w Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym

  • Czytany: 1010 razy

Wczoraj grupa naszych Goldenów, licząca 5 czworonogów zaprezentowała pokaz posłuszeństwa w Gimnazjum im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym. Zostaliśmy tam zaproszeni w ramach Dni Otwartych 2014. Zaproszenie przyjęliśmy chętnie, dlatego, że Gimnazjum mocno współpracuje ze Schroniskiem do Bezdomnych Zwierząt w Przyborówku. Uczniowie pomagają tam we wszystkich pracach i organizują cykliczne zbiórki karmy oraz wszelkich potrzebnych rzeczy.

Czytaj dalej...

Poznaniacy, jesteście niesamowici i jak co roku pokazaliście że macie wielkie serca!

  • Czytany: 2933 razy

Podczas tegorocznego, 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, grupa naszych 40 psiaków zebrała do samych puszek rekordową kwotę, aż 28 275,35 zł! Liczymy, że wraz z trwającymi jeszcze licytacjami, przekroczymy 30 tysięcy. Wiemy, że nasze psy zapracowały na to dzielnie, kwestując niemal cały dzień na ulicach Poznania i w Centrum Handlowym King Cross Marcelin.

Jednak nasza obecność byłaby niczym, gdybyście tak licznie nas nie odwiedzali! Rozdaliśmy kilkanaście tysięcy serduszek, zobaczyliśmy tysiące uśmiechów dzieci, dorosłych, osób niepełnosprawnych. Bardzo się cieszymy, że przez cały ten wyjątkowy dzień byliście z nami, że doceniliście pracę psiaków na rzecz Orkiestry! Nie sądziliśmy że zarówno pierniki w kształcie piesków jak i kalendarze rozejdą się w tak ekspresowym tempie! :)

Czytaj dalej...

22. Finał WOŚP z Goldenami w Poznaniu już za 3 dni!

  • Czytany: 991 razy

Golden Retrievery są już gotowe na poznański, 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotykaliśmy się regularnie na poznańskiej Cytadeli od października. Wszystko po to, by w niedzielę nasza sfora była perfekcyjnie przygotowana do wyczerpującej kwesty :)

Teraz pozostaje tylko przygotować to, co ludzkie, choć bardzo ważne. Wiadomo, że to nasze psy przyciągają Poznaniaków, szczególnie tych najmłodszych. Jednak to my, ich opiekunowie musimy przygotować puszki, serduszka, szaliczki dla psiaków :) Na te czynności przeznaczymy ostatnie godziny, by w dniu Finału wszystko grało jak należy :)

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Polecamy wybrane linki
musisz tam zajrzeć koniecznie!

 

Jeżeli macie Golden Retrievera i mieszkacie w Poznaniu
lub jego najbliższych okolicach i chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!
Spotykamy się na poznańskiej Cytadeli w weekendy o godzinie 14.

W pozostałe dni tygodnia o godzinie 19.45.
Dokładne miejsce to polana obok rzeźby Nierozpoznani, Magdaleny Abakanowicz.

 

Warto pomagać z Goldenem nie tylko podczas WOŚP!
Ale nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się o tym sami :)


Powered by JS Network Solutions